author تماس با ما: 02156722040

مقايسه آگهی ها

انتصاب مسئول جدید بسیج شرکت عمران پرند

‍ ⭕مسئول جدید بسیج شرکت عمران شهر جدید پرند معرفی شد
«محمود چهاردولی» در تاریخ سه شنبه۹۹/۸/۲۰ در مراسمی با حضور «دکتر وطن خواهی» مدیرعامل شرکت عمران شهر جدید پرند و «علیرضا افشاری» فرمانده مرکز مقاومت بسیج وزارت راه و شهرسازی به عنوان سرپرست جدید پایگاه بسیج شرکت عمران شهر جدید پرند معرفی شد.

📌به گزارش روابط عمومی شرکت عمران شهر جدید پرند، در این مراسم که اعضای شورای بسیج شرکت عمران و شماری از مسئولان بسیج وزارت راه و شهرسازی حضور داشتند، از تلاشها و خدمات «مزینانی» به عنوان مسئول پیشین بسیج شرکت عمران شهر جدید پرند قدردانی شد.

📌مدیرعامل شرکت عمران شهر جدید پرند در این مراسم ضمن تاکید بر نقش بسیج در دفاع از ارزشهای انقلاب ابراز امیدواری کرد. با حضور چهاردولی تحولی مثبت در بسیج شرکت عمران باشیم و برنامه های این پایگاه در افق بالاتری پیش برود.

وی همچنین از مزینانی به عنوان شخصیتی متواضع، دغدغه مند و پیگیر یاد کرد و از تلاشهای او در دوران هدایت بسیج شرکت عمران قدردانی به عمل آورد.

دکتر وطن خواهی خاطر نشان کرد: بسیجیان باید همواره در رفتار و کارهای خود به عنوان یک الگو عمل کنند.

📌فرمانده بسیج وزارت راه و شهرسازی نیز در این مراسم با تاکید بر اینکه تداوم راه بسیج یک ضرورت است، گفت: امروز جمهوری اسلامی ایران بیش از آنکه به قدرت فیزیکی نیاز داشته باشد نیازمند اقتدار و تقویت روحیه ملی است.

افشاری وظیفه ذاتی بسیج در وزارت راه و شهرسازی را ارتقا بخشی به روحیه ملی دانست و گفت: اقتدار از مجرای گفتمان سازی و همراهی و همدلی با مردم عبور می کند و به تقویت روحیه ملی منجر می شود.

📌سپس، متن حکم انتصاب چهاردولی با امضای فرمانده مرکز مقاومت بسیج وزارت راه و شهرسازی به وی اهدا شد. در این حکم آمده است: «نظر به شایستگی ها و سوابق ارزشمندتان در پاسداری از آرمانهای گرانسنگ انقلاب اسلامی، به عنوان سرپرست پایگاه شرکت عمران شهر جدید پرند منصوب می شوید. امید است با بهره مندی از فرامین رهبر معظم انقلاب و ظرفیت رسانه در پویایی و بالندگی بسیج موفق باشید.»

img

مهدی

پست‌های مرتبط

اطلاعات و مزایای شهر پرند

شهر پرند در ۳۵ کیلومتری غرب تهران و در کنار اتوبان ساوه...

ادامه مطلب

پروژه امیرالمومنین پرند

پروژه امیرالمومنین پرند دارای سه زون می باشد...

ادامه مطلب

جهادِ سبز در پرند / توسعه، حفظ و نگهداری از عرصه های فضای سبز؛ اولویت مهم مدیریت شهری پرند

🔰 جهادِ سبز در پرند / توسعه، حفظ و نگهداری از عرصه های...

ادامه مطلب

پیوستن به گفتگو