author تماس با ما: 02156722040

مقايسه آگهی ها

لایحه بودجه سال ۱۴۰۰ شهرداری پرند

لایحه بودجه سال ۱۴۰۰ شهرداری پرند

لایحه بودجه سال ۱۴۰۰ شهرداری پرند در جلسه رسمی شورای اسلامی شهر با حضور شهردار و اعضای شورای اسلامی شهر و معاونین شهرداری تصویب شد.

به گزارش خبرگزاری تسنیم از پرند، جلسه یک صد و نهم شورای اسلامی شهر پرند پیرامون تصمیم گیری نهایی درخصوص لایحه بودجه شهرداری برگزار شد.

آریا خانی رئیس شورای اسلامی شهر پرند در ابتدای جلسه ضمن تبریک ماه رجب و ایام ولادت با سعادت امام جواد(ع) و حضرت علی (ع) گفت: رویکرد مدیریت شهری پرند در بودجه سال ۱۴۰۰، رویکردی جامع است و سعی کرده ایم تمامی جوانب و نیاز های شهری و اولویت های موجود را در بودجه سال آینده در نظر بگیریم.

علیرضا عرب شهردار پرند نیز در این جلسه بیان داشت: بودجه سال ۱۴۰۰ با رویکرد توسعه محور، پس از بررسی‌های مفصل، تدوین و به شورای اسلامی شهر تقدیم شد.

وی در ادامه افزود: بودجه سال ۱۴۰۰ شهرداری پرند ۳۰۲ میلیارد تومان است که نسبت به سال جاری قریب به ۷۰ درصد رشد داشته است.

عرب ضمن قدردانی از نگاه راهبردی اعضای شورای اسلامی شهر، بیان داشت: امسال با همکاری و همفکری تمامی اعضای شورای اسلامی شهر، مدیریت شهری موفق شد تا گام‌های بلندی برای توسعه زیرساخت ها و جبران کمبود سرانه ها بردارد و تمام تلاش مان را خواهیم کرد تا این روند با شتاب بیشتر در سال ۱۴۰۰ ادامه یابد.

شهردار پرند همچنین به احداث دریاچه مصنوعی اشاره کرد و گفت: مقدمات و مطالعات این پروژه عظیم رو به اتمام است و با چندین سرمایه گذار معتبر جلسات خوبی برگزار شده است که پس از فرایند های قانونی و اخذ مصوبات لازم، عملیات احداث دریاچه مصنوعی آغاز می شود.

سعید میرزایی رئیس کمیسیون عمران و برنامه و بودجه شورای اسلامی شهر پرند در ادامه به تشریح جزئیات لایحه بودجه سال ۱۴۰۰ پرداخت و گفت: بودجه سال آینده شهرداری پرند پس از بررسی های متعدد و دقیق در کمیسیون های مربوطه و احصای نیازهای شهری به تصویب رسید.

رئیس کمیسیون عمران و برنامه و بودجه شورای اسلامی شهر پرندبا بیان اینکه بودجه سال آینده شهرداری پرند مطابق با استانداردهای بودجه ای تدوین و به تصویب رسیده است، تصریح کرد: قریب به ۷۰ درصد بودجه ی ۳۰۲ میلیاردی شهرداری پرند به حوزه عمرانی و ۳۰ درصد به هزینه های جاری اختصاص یافته است که نشان از اهتمام جدی مدیریت شهری به توسعه زیرساخت ها دارد.

وی افزود: یکی از مزیت های بودجه سال ۱۴۰۰ نگاه ویژه به توسعه عمرانی است و به مانند سال جاری روند رشد زیرساخت ها و کاهش کمبودهای عمرانی در سال آتی نیز دنبال می شود.

میرزایی یادآور شد: تحقق مطالبات شهروندان پرند در فاز های مختلف، دغدغه اصلی همه اعضای شورای اسلامی شهر است و ما خود را ملزم به برنامه ریزی و تحویل تدریجی شهر می دانیم.

img

مهدی

پست‌های مرتبط

حقایق ویروس انگلیسی و خطرات آن

حقایق ویروس انگلیسی و خطرات آن «ویروس...

ادامه مطلب

۱۰ دلیل محکم برای کاشت “درخت زیتون” در محیط‌های شهری

۱۰ دلیل محکم برای کاشت "درخت زیتون" در محیط‌های...

ادامه مطلب

کاشت نهال توسط مسئولان رباط کریم و پرند در بوستان شهدای هسته ای پرند

کاشت نهال توسط مسئولان رباط کریم و پرند در بوستان...

ادامه مطلب

پیوستن به گفتگو